מסדר פאטיביניפרטילי

 הצו

הצו ההוספיטלרי של יוחנן הקדוש של אלוהים הוא מסדר דתי בינלאומי של אחים קתולים המסור לטיפול לעניים, לחולים, הגוססים והנכים ב -51 מדינות ברחבי העולם.

ברחבי העולם, סנט ג'ון של משלחות אלוהים מפעילה יותר מ -250 בתי חולים מיוחדים ומרכזי באפריקה, אסיה, אוסטרליה, אירופה וצפון ודרום אמריקה.

הצו, נשלט על ידי גנרל לפני המתגורר ברומא; עכשיו זה מחולק 22 מחוזות, עם 1204 אחים ו -309 מרכזי שליחים.
נוסף על אלה בהוספיס ולבסוף חולים של המסדר הוקם בנצרת.

הצו שואב את השראתו מן החיים, למשל והוראה של מייסדה - סנט ג'ון של האלוהים.

המייסד

יוחנן הקדוש של אלוהים, מייסד המוסד הדתי הזה, היה נולד ב -8 במרץ, 1495, בשעה Montemor נובו, בפורטוגל. בשנה ארבעים שלו הוא נמשך מאוד לעבודת האל והחל חיים נפלאים של תפילה, כפרה, וצדקתי כלפי שכנו. בלחצו של אהבת אלוהים, ושל בני הסבל של המשיח, הקים בית החולים הראשון שלו ב גרנדה בספרד, שם כיהן ברוך חולים נגועים.

בביוגרפיה שלו יש לך חשבון שבו בעוד ג'ון רחץ אדם עני, האיש הזה הפך בישוע אדוננו, עם סימנים של תשוקתו. ישו הביא ראיות לג'ון דרך החסד הזה, שכל מה שנעשה עד המעטה של גברים נעשה לאלוהים.

אחרי עשר שנים בילו בתרגיל של צדקה הרואית, הוא מת 8 במרץ 1550. הוא היה קאנוניזציה על ידי אפיפיור אלכסנדר השמיני ב -1690; והוכרז הפטרון השמימי של ההולכים למות ושל כל בתי החולים על ידי האפיפיור ליאו XIII, בשנת 1898.

הבסיס של החיים, למשל ותורתו היה תחושה עמוקה של אירוח שנפתח אותו לכל אדם שפגש ועבר לו לעשות כל שביכולתו כדי לסייע להם את צרכיהם.

הצו, משתדל לשמור, להעמיק ולהנציח את הכנסת האורחים הזאת כלפי אחרים כחלק בלתי נפרד של החיים של האנשים של אלוהים, מבצע מגוון רחב של פעילויות שירות בריאות ורווחת 309 מרכזים והשירותים ב -46 מדינות ו בכל יבשת. את חברותו של להזמין מורכב 1204 האחים שבאים מ -50 מדינות. שיתוף עובדי שותף האחים בפעילותם ומונה כ- 40,000.

למען הדיוק, להזמין מורכבת מאנשי המשתייכים למשפחה דתית יודע בכינויו האחים של יוחנן הקדוש של אלוהים. עם זאת, המונח 'להזמין' גם הוא נלקח כדי לציין את האנשים ופעילויות של אלף עמיתים לעבודה, גברים ונשים, אשר, בכל רחבי העולם, מספקים מגוון רחב של שירותי בריאות ותוכניות רווחה בטווח מרכזים ושירותים על ידי האחים של St.John של אלוהים.

גורלו של המשפחה הדתית - האחים - יש עליות והמורדות דרך ארבע וחצי מאות השנים של חיים עם תקופות של התרחבות גדולה ותקופות אחרות של חסכנות לנוכח נסיבות חברתיות שליליות, פוליטיות כנסייתיות.
היום, אחים חבריי לעבודה פעילה בפיתוח א 'אירוח חדש' שמגיב העניים החדשים ואת הצרכימים החדשים של היום. זה מאוד ברור כי יותר אנשים נעזרים לצו ברחבי העולם היום יותר מאי פעם בהיסטוריה שלה.

האחים לעבור קורס מיוחד של הכשרה על מנת להתאים אותם לביצוע עבודות הצדקה השונה שלהם, שאליו הם מקדישים את חייהם. במחוזות מסוימים חלקם בוגרים אפילו ברפואה, ניתוחים, וכימיה.
אחרי הדוגמא של המייסד שלהם, הם מחפשים קידוש שלהם ורווחה הרוחנית גופנית של מטופליהם. לשלושת הנדרים החגיגיים של דת הם מוסיפים הרביעי של המשרתים את החולה לכל חיים בבתי החולים שלהם. הם גם לבצע את תפקידיו הרגילים ותרגילים אדוקים של החיים הדתיים. הם מסייעים מדי יום סעודת האדון, מדיטציה, רסיטל במקהלה של הליטורגיה של שעות וקריאה רוחנית. צעיר של מזג טוב, בריאות קול ובעל כשרון בסדר, והחלטתי לעבוד את ה 'בנדיבות בחיים הדתיים מתקבלים בצו. השעה של טירונות היא שנים, שלאחריו הטירון מבטא את הנדרים שנקראו פשוט. שלוש שנים לאחר מכן, הוא יכול להתקבל למקצוע חגיגי.

اشترك بالبريد الالكتروني
العنوان

מספר פלאפון : 04-6508900

 

נצרת ישראל 15/6004

 

info@mysite.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Instagram Icon